فرضیه‌هایی جالب برای داشتن کیک‌های مهیج کننده

ممکن است برای شما علاقه مندان پیش‌آمده که زمان سفارش کیک تولد دچار تردید شده‌اید یا از برنامه‌های قدیمی آلبوم‌های شیرینی فروشی‌ها خوشتان نیامده است. درصورتی‌که در آتی‌ای نزدیک تولدی در پیش دارید و از جهت دیگر می‌خواهید کیک متفاوتی داشته باشید چند توصیه خوب برای شما علاقه مندان داریم. روز جهانی تزئین کیک بهانه خوبی است تا این فرضیه‌ها را در نظر بگیرید و در لحظه واضح از آن‌ها استفاده کنید.

کیکی برای عاشقان شکلات

اگر جزو کسانی هستید که با دیدن شکلات‌های خوشمزه به‌شدت هیجان‌زده می‌شوید توصیه می‌شود که این نمونه کیک‌های ترکیبی را سفارش دهید. اگر از برند شکلات ویژه ای خوشتان می‌آید سعی کنید آن‌ها را به کیکتان راه دهید. به‌‌هرحال روز تولد زمانی است که باید بیشترین توجه را به خودتان داشته باشید. اگر با دیدن شکلات خوشحال می‌شوید بدانید که این فرضیه برای شما بهترین است.

کیک شکم پر

این هم فرضیه جالب دیگری است که می‌تواند با غافلگیری مهمانان همراه شود. در این شیوه داخل کیک با شکلات و بیسکوییت‌های مختلف پر می‌شود و بعد از برش زدن، محتویات شکم بیرون می‌ریزند. مهمانان که از شکم کیک شما خبر ندارند! درنتیجه به‌شدت خوشحال و هیجانزده می‌شوند!

خانم‌های شیک این نمونه‌ها را می‌پسندند

کیف و کفش جزو لوازمی است که بیشتر خانم ها عاشقش هستند. اگر شما هم مثل این خانم ها هستید، کیف تولدتان را متناسب با این خواست سفارش دهید. برخی از قنادها این قبیل کیک‌ها را به قدری طبیعی می‌سازند که در نگاه اول امکان دارد درمورد کیک بودنشان دچار تردید شوید!

لوازم‌آرایش‌های خوردنی

لوازم آرایش نیز جزو لوازم ضروری بیشتر خانم هاست که نمی‌توانند از آن دست بکشند. در صورتی‌که می‌خواهید کیک شما یک میز آرایشی کوچک و بامزه باشد این فرضیه‌های دارای اختلاف را اجرا کنید.

شخصیت‌های پرطرفدار درکارتون‌ها

شخصیت های کارتونی گزینه‌ جذابی برای کیک‌های فانتزی هستند. با فرضیه گرفتن از آنها قادر اید کیک‌های تلفیقی با مزه ای سفارش دهید. حتی میتوانید در یک اقدام جالب جمعی از حیوانات والت دیزنی را در باغ وحشی کنار هم یا هر یک را در ترکیب با دیگر شخصیت‌ها روی کیک قرار دهید.

دسته‌بندی‌ها: تغذیه