با اسنپ در شهر‌های ایران ارزان‌تر و آسوده‌تر مسافرت کنید

اسنپ به‌ تازگی فعالیت خود را در شهرهای قم، تبریز و اهواز شروع کرده‌ است. شما میتوانید از این پس سفرهای درون‌شهری خود را با سامانه هوشمند حمل‌و‌نقل شهری اسنپ انجام دهید و با آسودگی و هزینه خوب در شهر جابه‌جا شوید. با گذشت سه سال از فعالیت اسنپ در ایران، این سامانه امروز غیر از شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، و مشهد، برای شهروندان قم، تبریز و اهواز نیز در معرض است.
برای بهره برداری از اپ اسنپ کافی‌ است این برنامه را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید و بعد از واضح کردن مبدا و مقصد و مشاهده هزینه مسافرت، درخواست خودرو دهید تا نزدیک‌ترین خودروی اسنپ، شما را به مقصد برساند. در مسافرت با اسنپ میتوانید هزینه را به دو صورت نقدی و اعتباری (با شارژ کردن حساب کاربری خود) پرداخت کنید.

خدمات‌های مخصوص اسنپ

مصرف کنندگان اسنپ در تهران قادر اند از خدمات‌های متنوع این سامانه هوشمند بهره ببرند:
اسنپ‌اکو:‌ با خدمات اسنپ‌اکو میتوانید سریع و مقرون‌به‌صرفه مسافرت کنید.
اسنپ‌رُز: خدمات مخصوص اسنپ‌رُز به بانوان و خانواده‌های استفاده کننده محترم اسنپ این امکان را می‌دهد که سفری ایمن، مطمئن و مقرون‌به‌صرفه داشته باشند و با راحتی بیشتری با رانندگان خانم اسنپ به مقصد مورد نظر خود مسافرت کنند.
اسنپ‌پلاس: مسافرت با هم‌راهان و خودروهای متنوع و منتخب اسنپ با هزینه خوب در خدمات اسنپ‌باکس ممکن است.
اسنپ باکس: این خدمات ویژه جابه‌جایی مرسولات و بسته‌های شما در سریع‌ترین لحظه امکان دارد. اسنپ‌باکس اکنون، غیر از تهران، به روش آزمایشی در شهر مشهد نیز خدمات‌رسانی می‌کند. مصرف کنندگان ساکن مشهد قادر اند ارسال بسته و مرسولات خود را از روش اپ اسنپ و با بهره برداری از خدمات اسنپ‌باکس انجام دهند.

هدیه اسنپ به کاربرانش در قم، تبریز و دیگر شهرها

هدیه اسنپ به مردم عزیز شهر قم، تبریز و اهواز، کد تخفیف ۱۰ هزار تومانی برای نخستین مسافرت است. با بهره برداری از کد تخفیف NNS-QTA میتوانید در نخستین مسافرت با اسنپ به روش رایگان در شهر جابه‌جا شوید.
اگر در دیگر شهرهای تحت پوشش اسنپ هستید و تا به این لحظه از اسنپ استفاده نکرده‌اید، میتوانید با بهره برداری از کد NINISITE نخستین مسافرت خود را به روش رایگان انجام دهید.

مزایای بهره برداری از اسنپ

• مسافرت مقرون‌به‌صرفه برای رفت‌وآمدهای هر روزه
• درخواست خودرو در هر ساعت و هر نقطه از شهر از روش اپ
• امکان پرداخت هزینه مسافرت به روش آنلاین و نقدی
• پیشتیبانی ۲۴ ساعته، حتی در روزهای تعطیل
• امکان اشتراک‌گذاری معلومات مسافرت با آشنایان

برای بهره برداری از اسنپ میتوانید اپ‌ اندروید یا iOS را دانلود کنید. در صورتی که استفاده کننده سیستم‌عامل‌های بلک‌بری یا ویندوزفون هستید، یا به تلفن همراه هوشمند دسترسی ندارید به شما بهره برداری از وب‌اپ اسنپ را توصیه می‌کنیم.

دسته‌بندی‌ها: بارداری