بروزرسان ایکس باکس وان ایکس The Surge همزمان با بسته‌ی الحاقی جدیدش پخش خواهد شد

بروزرسان عنوان The Surge برای کنسول ایکس باکس وان ایکس کمپانی مایکروسافت یقینا بعد از انتشار این کنسول و همراه با بسته‌ی الحاقی تازه آن پخش خواهد شد. هنوز خبری از ورژن‌ی نینتندو سوییچ نمی‌باشد.  عنوان اکشن – آر پی جی استودیو Deck ۱۳ در لیست بیش از ۱۰۰ بازی‌ای که در آتی بروزرسانی برای خدمات رسانی از کنسول ایکس باکس وان ایکس دریافت می‌کنند، قرار دارد.

اخیرا وبسایت DualShockers با طراح ارشد بازی، آقای Adam Hetenyi در باب لحظه انتشار این بروزرسان گفت و گویی داشته است. به صحبت ایشان هم اینک آن‌ها سرگرم کار بر روی این بروزرسان هستند و اگر همه چیز با استناد به برنامه پیش برود همزمان با پخش بسته‌ی الحاقی A Walk in the Park و قبل از انتهای سال ۲۰۱۷ میلادی بیننده انتشار آن خواهیم بود. هم اینک لحظه انتشار دقیقی نیست. با اینحال یقینا مدتی بعد از انتشار کنسول در ۷ نوامبر این بروزرسان نیز پخش خواهد شد. در لحظه انتشار این بسته‌ی الحاقی، حتی اگر شما آن را تهیه نکرده باشید، Deck ۱۳ بنا دارد که یک بروزرسان بزرگ برای تمام بازیبازان The Surge پخش کند.

از طرف دیگر Hetenyi گفت تیم آن‌ها برای انتشار ورژن‌ی نینتندو سوییچ افکاری داشته است با اینحال هنوز برنامه‌ای برای آن نخواهد بود. در پایین میتوانید سخنان وی را پیرامون‌ی ورژن‌ی سوییچ ببینید:

ساختن ورژن‌ای از The Surge که بر روی کنسول نینتندو سوییچ دلچسب به نظر برسد کار بسیار سختی است و امکان دارد مجبور شویم تنظیمات گرافیکی فراوانی را پایین بیاوریم. تیم ما این مسئله را خوشایند نمی‌داند.

وی از طرف دیگر در انتهای سخنانش گفت:

اگر تقاضا برای آن زیاد باشد همه چیز می‌تواند تغییر کند. پس این یک جواب منفی نیست.

The Surge ساخته استودیو Deck ۱۳ و ناشر آن Focus Home Interactive می‌باشد. این عنوان در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۷ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی پخش شد.

 

در دروازه هایج تازه ترین اخبار بازیهای روز را برای شما گردآوری کرده ایم. خواهشمندیم درصورت تمایل این اخبار را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

اخبار بازی

ایکس‌باکس وان

بازی موبایل

بازی ویندوز

پلی‌استیشن ۴

پلی‌استیشن ۳

کنسول‌های بازی

نقد و بررسی بازی

کنسول‌های بازی

نقد و بررسی بازی

دسته‌بندی‌ها: رپورتاژ آگهی