ماساژور پا بهترین وسیله برای زنان باردار

ماساژور پا ابزاری است برای ماساژ دادن پا در راستای ایجاد احساس آرامش و زدودن خستگی، درد، تورم و به علاوه از طرف دیگر بازیابی انرژی در پاها است. مخصوصا این وسیله برای زنان باردار که دچار تورم در پاها می شوند بسیار محشر است. به طرز یقین پاهای ما بعد از یک روز پر تلاش دچار خستگی و درد می شود و لازمه آن استفاده از یک ابزار ماساژور پا است. بسیاری از ما قبل از خرید ماساژور پا نمی دانیم که یک ماساژور پا چه ویژ گی هایی می تواند داشته باشد، در پایین شماری از فایده ها بهره برداری از ماساژور پا آمده است:

1- کاهش استرس و درد

با توجه به پژوهشی که به وسیله ژورنال مراقبت های بحرانی پرستاری در سال ۱۹۹۹ انجام گرفت، از بین بیمارانی که در اوضاع بحرانی قرار داشتند، ۲۵ نفر برای تست گزینش شدند. بعد از ۵ دقیقه ماساژ پا ، افزایش چشمگیری در کاهش تنش واسترس، کاهش درد، نزول فشار خون، ساماندهی نرخ ضربان قلب و تنفس در آن ها ایجاد شد. ماساژ یک راه خوب برای از بین بردن درد است. در یک پژوهش پخش شده در سال ۲۰۱۰ به وسیله مرکز پژوهش های پرستاری کاربردی، خانم هایی که که قبل از زایمان از ماساژ پا برخوردار شده بودند، در لحظه زایمان درد کمتری را به درمقایسه با گروه دیگر تجربه کرده بودند. به گفته دیگر ماساژ پا می تواند دلیلی برای کاهش درد برای پاها و به علاوه از طرف دیگر بخش های دیگر بدن شود. پس قادر اید برای خانم های باردار خود یک ماساژور پا تهیه کنید تا در هر لحظه، کیفیت بالایی را در جهت کاهش درد ها و مشکلات بارداری با ماساژور پا تحت نام یک ابزار ماساژور بدن تجربه کنند.

2- کاهش تورم پاها در خانم های باردار

تورم روی پاها و مچ پاها میان خانم های باردار یک پدیده طبیعی است. این جواب بدن به سطح بالایی از هورمون ریلاکسین (هورمونی که از تخمدان و در لحظه زایمان ترشح می‌شود، وظیفهٔ آن انبساط (بازشدگی) عضلات لولهٔ تناسلی جهت تسهیل در زایمان) است که اساسا لگن را برای زایمان تکمیل می کند. بدن مایع بیشتری را نگهداری می کند همزمان با اینکه رحم در حال افزایش رگه ها را فشرده می کند و خون را در اندام های پایین بدن انباشته می کند. راه های گوناگونی برای کاهش تورم پاها می باشد و ماساژ پا در دوران بارداری یکی از آنها است. در سال ۲۰۰۷، یک پژوهش در Manisa، Western Turkey شامل ۸۰ خانم باردار که به دو گروه تقسیم شده بودند، انجام گرفت. گروه در ابتدا مراقبت های همیشگی قبل از زایمان را دریافت کرند، همزمان با اینکه گروه دیگری به میزان ۲۰ دقیقه ماساژ پا را به مدت ۵ روز در هفته انجام دادند. بعد از تست، آنها کشف کردند که خانم هایی که ماساژ پا را دریافت کرده بودند، تورم کمتری درمقایسه با گروه دیگر داشتند. دستاورد این نمونه تست ها، بهره برداری از ماساژ پا برای خانم های باردار را ضروری و ناگزیر می داند. اگر قصد دارید برای تمام قسمت های بدن از ماساژ سود بگیرید خوب است صندلی ماساژور تهیه کنید. (برای مشاهده انواع صندلی ماساژور به آدرس سایت که در انتهای این مقاله آمده رجوع کنید)
 

Three- کمک به کاهش علائم PMS (سندرم قبل از قاعدگی) و یائسگی

PMS (سندرم قبل از قاعدگی) عموما مایه غم و اندوه، ناراحتی، تحریک پذیری، اضطراب، تنش، بی خوابی، خستگی، سردرد و تفاوت در ایجاد و خو می شود. ماساژ هر روزه پا در طول یک دوره قاعدگی در زنان، کاهش علائم این دوره را نمایش داده است. به طرز شبیه به، علائم یائسگی که مشابه کسانی است که در طول PMS مبتلا به اضافه وزن و افسردگی می شوند نیز می تواند با ماساژ منظم به وسیله ابزار ماساژور پا به حداقل برسد.

Four- افزایش خواب

این را بی گمان همه ما قادر ایم بپذیریم که وقتی که کودک بودیم و مادر ما در زمان خواب پاهای ما را نوازش می کرد، تا چه میزان زودتر و راحت تر به خواب می رفتیم. پیرامون همین موضوع پژوهشگران در یک بررسی در سال ۲۰۱۱، تعداد ۶۵ خانم بعد از زایمان از دو مرکز در تایوان را مورد قبول دانستند که همه از کیفیت خواب کمتری شکایت داشتند. آنها را به دو گروه کنترل و یک گروه آزمایشی تقسیم کردند که ۳۰ دقیقه ماساژ پا را در مدت پنج روز گرفتند. پژوهشگران این بررسی با بهره برداری از طرح کیفیت خواب پیتسبورگ (PSQI) متوجه شده اند که افرادی که ماساژ پا را انجام داده بودند، از کیفیت خواب بالای دارا شده بودند.

5- دسترسی راحت در هر لحظه

با خرید ماساژور پا قادر اید در هر لحظه و هر مکانی از نمونه خانه یا محل کار که هستید، به سادگی یک ماساژ کامل، حرفه ای و با کیفیت را تجربه کنید، بدون آنکه نیاز به صرف هزینه های زیاد جهت استخدام یک ماساژور و یا تهیه موارد مختلف مسکن ها جهت کاهش در پاها، داشته باشید.
جهت بررسی، مشاوره و خرید ماساژور پا به سایت فروشگاهی پیلتن شاپ www.piltanshop.com رجوع کرده و یا از روش این شماره 86081348-021 با صاحبنظران مجرب ما رابطه حاصل فرمایید.

دسته‌بندی‌ها: بارداری