چای گلستان با طعم جایزه

جوایز برندگان ۵ ابزار خودرو قرعه‌کشی مصرف‌کنندگان و مشترکین چای گلستان طی مراسمی به آنها اهدا شد.
به نوشته روابط‌عمومی گلستان، این جوایز شامل خودروهای سانتافه، سورنتو، سراتو و ریو بود که برندگان آن روز ۱۵ تیر طی مراسم قرعه‌کشی در هتل نارنجستان واضح شده بودند.
در مراسم اهدای جوایز که با حضور مدیران و دست‌اندرکاران کمپانی گلستان برگزار شد، مردها شیخعلی کرج، گلابی از ایلام، عبدالله‌زاده از مشهد، گندم‌کار از اصفهان و پورملکی از میبد جوایز خود را گرفتند.این مردم بعد از دریافت جایزه در گفت‌وگوهای کوتاهی نظر خود را پیرامون این قرعه‌کشی و فعالیت‌های کمپانی گلستان ابراز کردند.

حتما تولیدات گلستان را به خریداران خود توصیه می‌دهیم

آقای شیخعلی ، مشترک گلستان از شهر کرج برنده یک ابزار خودرو کیا سراتو با اشاره به مشارکت ۹ ساله خود با کمپانی گلستان گفت: « در این ۹ سال هم خریداران و هم خودمان از کیفیت تولیدات گلستان بسیار راضی بودیم. وقتی که خریدار برای خرید به مغازه ما می‌آید و از ما می‌خواهد تا کالایی را توصیه دهیم حتما تولیدات گلستان را ( برنج ، چای، ادویه جات) توصیه می‌دهیم. غیر از این کمپانی گلستان از آن دست کمپانی‌هایی است که اگر وعده جایزه‎‌‌ای را می‌دهد حتما آن جایزه را در قرعه کشی اهدا می‌کند.»

کمپانی گلستان در اهدای جوایز صد در صد به قول خود وفا می‌کند

آقای گلابی مشترک گلستان از شهر ایلام برنده یک ابزار خودرو سورنتو که سابقه ۱۶ سال مشارکت با گلستان را دارد از رضایت خریداران خبر می‌دهد و بیان می کند: «در این شانزده سال از مشارکت با این کمپانی بسیار راضی هستم و به تمام مشتریانم زمان خرید تولیدات گلستان را توصیه می‌دهم. کمپانی گلستان در اهدای جوایز صد در صد به قول خود وفا می‌کند و این یکی از خصوصیت‌های مثبت این کمپانی با سابقه است.»

کمپانی گلستان به وعده‌هایش پایبند است

آقای عبداله زاده مشترک گلستان از شهر مشهد مقدس برنده یک ابزار خودرو کیا پیکانتو نیز دقت گلستان را در انجام قرعه‌کشی‌ها ستایش می‌کند و می‌افزاید: «ما از وقتی که پدرم مغازه‌اش را راه انداخت یعنی از سی سال پیش تا به امروز با کمپانی گلستان مشارکت می کنیم و از این مشارکت بسیار راضی هستیم. غیر از اینکه در خانواده از تولیدات گلستان استفاده می‌کنیم به تمامی مشتریانمان هم خرید تولیدات گلستان را توصیه می‌دهیم. این را هم بگویم که کمپانی گلستان در اهدای جوایز قرعه کشی بسیار دقیق و به وعده‌هایش پایبند است.»

صداقت کمپانی گلستان در قرعه کشی و تحویل جایزه را به چشم دیدم

آقای گندم کار، مشترک گلستان از شهر اصفهان برنده یک ابزار خودرو ریو، کیفیت را رمز موفقیت گلستان می‌داند و بیان می کند: «به نظر من کمپانی گلستان یک کمپانی قوی و نظمی زبانزد در آن حاکم است . این کمپانی تولیدات با کیفیتی را تولید و توزیع می‌کند. من حدود ۸، ۹ سال است که با این کمپانی مشارکت می‌کنم . غیر از رضایت خودم خریداران هم از کیفیت تولیدات گلستان بسیار راضی هستند. تولیدات گلستان لوکس است و طبقه متوسط روبه بالا آن را تهیه می‌کنند. من عموما در هیچ قرعه کشی کمپانی نمی‌کنم با اینحال این ذهنیت را پیرامون کمپانی گلستان داشتم که در انجام قرعه‌کشی بسیار صادقانه رفتار می‌کند . این ذهنیت من درست بود و صداقت کمپانی گلستان در قرعه کشی و تحویل جایزه را به چشم دیدم.»

از دوران کودکی در خانواده‌مان تولیدات گلستان را استفاده می‌کردیم

آقای پورملک محمدی که مصرف‌کننده تولیدات گلستان بوده، موفق شده با ارسال کد روی بسته‌بندی در قرعه‌کشی برنده یک ابزار خودروی هیوندای سانتافه شود. این برنده خوش‌ شانس با اشاره به خاطرات دوران کودکی‌اش با چای گلستان بیان می کند: «من ساکن میبد یزد هستم و به خاطر دارم از دوران کودکی در خانواده‌مان تولیدات گلستان را استفاده می‌کردیم و هم اینک هم به همه اطرافیانم توصیه می‌دهم تولیدات گلستان را تهیه کنند. وقتی که برنده قرعه کشی کمپانی گلستان شدم و جایزه‌ام را گرفتم به همه گفتم بالاخره جایزه یکی از این کمپانی‌ها حقیقی بود و تنها به آگهی خلاصه نشد.»

دسته‌بندی‌ها: تغذیه