5+1 نمونه مویی که سن را پایین می‌آورد!

اگر تا امروز فکر می‌کردید تنها چیزی که می‌تواند چهره‌تان را جوان کند، کرم دور چشم و لیفتینگ است، خوب است تا دیر نشده نظرتان را عوض کنید و یک گزینه دیگر را به جوان‌کننده‌ها اضافه کنید؛ نمونه مو!
کفایت می کند نگاهی به چهره‌ بازیگران مطرح هالیوودی که پا به چهل سالگی و بالاتر قرار داده‌اند بیندازید تا متوجه شوید چگونه خودشان یا آرایشگرشان به روش آگاهانه نمونه‌هایی را انتخاب می‌کنند که سن آن‌ها را به طرز باورنکردنی و غریبی پایین می‌آورد. با برخی از این نمونه‌های جوان‌کننده پیشتر آشنا می‌شوید.

1- از لایه‌های بلند غافل نشوید

اگر در نگهداری از موهای بلند خوب رفتار می‌کنید، از آرایشگرتان بخواهید لایه‌های روی موها را کم حجم و کمی سبک کند. این کار مانع چسبیدن موها به کف سر می‌شود و بجای آن دلیل می‌شود موها در حالت عادی کمی پف کرده و توی هوا بایستند.
 

2- کمی خرد کنید

از آرایشگرتان بخواهید موهایتان را کمی خرد کند. خوب است بگذارد جلوی موها پرپشت‌تر مقرر کرده شود و داخل آن خیلی خلوت نشود. بعد این بخش را رو به عقب و کج حالت بدهید تا چهره‌تان باز و جوان‌تر نمایش داده شود.


Three- حالت‌دارها کوتاه کنند

موهایتان خود به خود حالت و موج دارد؟ یا به قول شعرا پایین موهایتان موج دریاست؟ این دریا را نشان دهید. موها را تا کمی بالاتر از شانه‌ها کوتاه کنید تا گردنتان کشیده‌تر به نظر برسد. با این کار چند سالی از سنتان کم می‌شود.
 

Four- چتری‌های بزرگانه

چتری‌هایی که کمی بلند باشند، مثلا تا پایین ابروها بیایند برای بزرگسالان خوب هستند. این نمونه را امتحان کنید. شلوغی چتری مانند یک لیفتینگ طبیعی رفتار می‌کند. در عین حال به خاطر داشته باشید این نمونه می‌تواند توجه تماشاگر را به سوی چشم‌های شما جلب کند و نه احیانا خطوط ریز اطراف دهان.
 

۵- اگر موهایتان نازک شده است

طبیعی است که با بالا رفتن سن، تار موها کمی نازک شوند. در چنین وضعیتی سراغ نمونه‌های کوتاه خرد بروید و در بیشتر مواقع مرتب نگهشان دارید. این شیوه دلیل می‌شود اعداد معنایشان را از دست بدهند و سنتان کمتر به نظر برسد.
 

6- پیشانی‌ات بلند باد!

پیشانی بلند جان می‌دهد برای کج باز کردن فرق و خرد کردن یک دست جلوی موها. این کار را انجام دهید و قد موها را تا روی شانه‌ها بگذارید تا متوجه تغییر سنتان شوید.
  

دسته‌بندی‌ها: تغذیه